درباره ما

دیدوشات ( DIDOSHOT ) فروشگاه آنلاین دوربین عکاسی، دوربین فیلمبرداری، پهباد و تصویربرداری هوایی و لوازم جانبی مرتبط است.

ما برای ارائۀ بهترین خدمات و شرایط پشتیبانی انگیزه ای بالا داریم، چرا که آسودگی خاطر مشتری اولویت ماست. رضایت مشتری و ایجاد حس وفاداری، اولویت شمارۀ یک ماست. هدف ما تنها فروش محصول نیست، ما به دنبال ایجاد فضایی رقابتی برای به چالش کشیدن بازار هستیم، و در این مسیر مشتری مداری را به عنوان پُلی برای رسیدن به موفقیت می دانیم.

دیدوشات از تیمی با تجربه تشکیل شده و در کنار هم قصد ارائه بهترین محصولات در زمینۀ عکاسی و فیلمبرداری را داریم.. ما با طرح راه حل های بازاریابی از طریق ایجاد وبسایتی اینترنتی، آمادۀ ارائۀ خدمات رسانی در سراسر ایران هستیم. وبسایت دیدوشات به منظور رفع نیاز مشتریان، امکان مقایسه و خرید محصول و لوازم جانبی آن را در نظر گرفته است. مشتریان می توانند با اطمینان کامل بهترین محصولات با آخرین فناوری های روز را به صورت اینترنتی خریداری کنند.

محصولات ما مناسب کسب و کارهایی است که نیاز به تصویربرداری هوایی دارند. شرکت های فیلم سازی و مستند سازی، شرکت های ساخت کلیپ های ویدئویی، آتلیه های عروس، پروژه های عمرانی، پروژ های نقشه برداری و عمرانی، کسب و کارهای مرتبط با امداد و نجات و تنها برخی از این کسب و کارها هستند.

سیاست ارتباط با مشتری و تکنیک های مدیریت، ما را بر آن داشت که محصولاتی در خور نیازهای مشتریان عرضه کنیم. دیدوشات به عنوان وارد کنندۀ مستقیم محصولات خود، از طریق برنامه ریزی، کار گروهی و هماهنگی سازمانی، بستری مناسب برای ارائۀ بهترین خدمات را ایجاد می کند.

بزرگترین مزیت خرید از دیدوشات، خدمات آموزش و تعمیر وسایل است.
گاهی اوقات هلی شات ها به دلیل استفادۀ نادرست سقوط می کنند، و چون در ایران خدماتی برای تعمیر این دستگاه ها وجود ندارد، مشتریان سردرگم به دنبال چاره می گردند. فروشگاه آنلاین دیدوشات با دریافت هزینه ای معقول، دستگاه شما را تعمیر می کند.

تیم باتجربۀ پشتیبانی ما از 9 صبح تا ساعت 21 شب از شنبه تا پنجشنبه آمادۀ پاسخگویی به هر گونه پرسش از سوی شما است.